We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Uporabne povezave

Contact us

My Cart
0.00 
My Cart
0.00 

Biotta sok Vital immun 500 ml

7.10 

Vitamini A i C održavaju vaš imunitet zdravim. Biotta imun doprinosi normalnoj funkciji imunološkog sustava. Vitamin A povećava otpornost na infekcije održavajući kožu i sluznicu zdravom, te pomaže u održavanju zdravog vida. Vitamin C ne može se skladištiti u organizmu zato je važan njegov optimalan unos tijekom dana. Samo jedna čaša od 200 ml u potpunosti pokriva preporučene dnevne doze vitamina C i 60% vitamina A. Ulje pšeničnih klica pospješuje absorpciju vitamina A.

 

6 na zalihi

Opis

Sastojci: sok od naranče*, sok od jabuke*, sok od mrkve* 19%, pire od acerole*, pire od manga*, pire od pasjeg trna*, sok od đumbira* 1%, koncentrat soka od limuna*, ulje pšeničnih klica* 0,1%, sok od limuna*. Pasterizirano. *iz kontroliranog ekološkog uzgoja.
Neto količina: 500ml
Kontrolno tijelo: CH-BIO-006, BV-HRV-EKO-006.

Prosječna hranjiva vrijednost za/na 100 ml
Energetska vrijednost: 170 kJ/ 40kcal
Masti 0,2 g
-od kojih zasićene masne kiseline: 0 g
Ugljikohidrati: 8 g
-od kojih šećeri**: 7,8 g
Bjelančevine: 0,4 g
Sol: 0,02 g
Vitamin C: 40,0 mg 50%
Vitamin A (beta karoten): 2,1 mg 15%
**-iz voća i povrća; % preporučene dnevne doze

Pomoć pri kupovini

Narudžbe se šalju u roku od 2-3 radna dana.
Cijena dostave je 30 kn.
Za narudžbe iznad 500 kn dostava je besplatna.
Za pomoć prilikom kupovine možete nam se obratiti na prodaja@pretti.hr ili na telefon 051 732 120.

You may also like…

Biotta sok Vital antioksidans 500 ml

Biotta sok Vital antioksidans 500 ml

6.40 

Prirodna zaštita za vaše stanice. Zbog vanjskih utjecaja i metaboličkih procesa u tijelu se kontinuirano proizvode slobodni radikali. Njihov potencijalni štetini učinak suzbija se antioksidansima. Ako slobodni radikali nadjačaju antioksidanse rezultat je oksidativni stres koji oštećuje stanice i povećava osjetljivost na mnoge bolesti. Kako bi podržali antioksidativni sustav zaštite potrebno je konzumirati voće i povrće bogato vitaminima A, C i E, cinkom, selenom, karotenima i polifenolima. Biotta Vital antioksidans sadrži idealan omjer tamnog voća idealnog za suzbijanje oksidativnog stresa. Samo 1 čaša od 200 ml u potpunosti zadovoljava dnevne potrebe za vitaminom C.

Biotta sok powerberry 500 ml

Biotta sok powerberry 500 ml

6.60 

Ekološki uzgojeno povrće susreće ukusne bobice. U Biotta Powerberry soku je objedinjeno svo najvažnije i najukusnije bobičasto voće. Sok je također obogaćen i crnom mrkvom iz ekološkog uzgoja. Iako je ova vrsta mrkve relativno zanemarena na ovim prostorima, ona se uzgaja već tisućljećima. Mrkva crno-ljubičaste boje je uznimna zbog svoje sočnosti i posebnog slatkastog okusa. To je bio dovoljan razlog da je dodamo u Powerberry sok čime smo dobili stvarno poseban okus.

Biotta sok mrkva 500 ml

3.70 

Original iz 1957. godine. Biotta sok od mrkve je prvi sok u povijesti proizveden u Biotti, te je i danas sinonim za potpuno prirodne sokove s Bodenskog jezera. Mnogobrojna okolna imanja, koja se bave ekološkim načinom uzgoja, isporučuju najsvježije i najbolje plodove mrkve u Biottin proizvodni pogon u Tägerwilenu. Tamo se mrkva brižno i s puno ljubavi obrađuje i pretače u Biotta sok od mrkve. Pritom još i danas koriste istu recepturu kao i na početku, a to je – najbolja mrkva iz ekološkog uzgoja. Ovaj, sada već tradicionalni sok bogat je prirodnim betakarotenom i provitaminom A. Vitamin A pridonosi normalnom održavanju vida.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Usporedi